Passionerade specialister tar sommarlov. Ses i augusti!

Den digitala affären finns i alla verksamheter. Nute hjälper till att hitta, definiera och paketera den.

Salming

Hur når man över 2,5 miljoner visningar på YouTube?

Shake Appeal

Hur engagerar du dina mässbesökare?

Tigon Technology

En urkraft från Norrland är på väg att revolutionera branschen.

Ett trevligt knippe experter


anya

Anya Ernest

Service Designer +46 703 85 00 46 anya.ernest@nute.se
Mathias

Mathias Flodin

VD & Partner +46 734 22 33 42 mathias.flodin@nute.se
robin_h

Robin Harnesk

Art Director +46 762 80 67 37 robin.harnesk@nute.se
robin_j

Robin Jakobsson

Motion Designer +46 735 04 26 09 robin.jakobsson@nute.se
mikael

Mikael Lindahl

Motion Designer +46 723 89 56 21 mikael.lindahl@nute.se
elsa

Elsa Magnusson

3D Artist & Illustrator +46 702 20 70 06 elsa.magnusson@nute.se
anna.mangs@nute.se

Anna Mangs

Project Manager Föräldraledig
tobias

Tobias Martinsson

Film, Storytelling & Partner +46 707 25 95 90 tobias.martinsson@nute.se
daniel_r

Daniel Ruuth

R&D & Partner +46 730 41 44 41 daniel.ruuth@nute.se
erika

Erika Smedbro

Account Manager / Sales +46 733 83 35 92 erika.smedbro@nute.se
more-venture

More Ventures

120+ kompetenser http://www.moreventures.se

Kontakta oss


Vi sitter på Kaserntorget 6 i Göteborg. Vägbeskrivning hittar du här. Ring 031-25 95 81 eller mejla hello@nute.se.